پرش به محتوا
Switch to   PRO

File or Archive

می‌توانید چند فایل را بصورت همزمان انتخاب و آپلود کنید اما در صورت انتخاب فایل فشرده فقط فرمت zip پشتیبانی می‌شود و فقط یک فایل فشرده قابلیت آپلود دارد.

0%
Reset Next

Project Files

انکود: جهت کدگذاری فایل های PHP, inc

انکریپت: جهت رمزگذاری سایر فایل‌ها

کپی: کپی فایل به صورت دست نخورده

اکسکلود: نادیده گرفتن فایل یا پوشه (امکان تغییر در محتوای پوشه)

اسکیپ: نادیده گرفتن فایل یا پوشه (عدم امکان تغییر در محتوای پوشه)

اینکلود: اعمال تنظیمات عمومی

Next

Encoder Version

هرچه نسخه کدگذاری بالاتر باشد، کدگذاری پیچیده تر خواهد بود، از نسخه های جدیدتر PHP پشتیبانی می‌شود و احتمال باز کردن فایل کدگذاری شده کمتر خواهد بود.چنانچه در سرور کاربر یون کیوب لودر 12 نصب باشد، کلیه فایل های کد شده با نسخه های 10 و 11 و 12 قابلیت اجرا خواهند داشت.

Easy Bundle

گزینه های زیر بعنوان میانبر، برای انتخاب سریع نسخه PHP کاربرد دارند. باتوجه به منسوخ شدن نسخه های قدیمی PHP، گزینه 7.4 - 8.1 را توصیه میکنیم.

Source Language

فایل‌های کدگذاری شده، در نسخه PHP انتخاب شده و نسخه‌های بالاتر (از همان سری) قابلیت اجرا خواهند داشت. برای اطمینان از اجرای فایل‌ها روی کلیه سرورها نسخه 5.6 - 8.1 پیشنهاد می‌شود و در صورت تمایل به کدگذاری با امنیت بیشتر، همواره نسخه‌های جدیدتر PHP همچون 7.4 - 8.1 پیشنهاد می‌شود.

نکات مهمی راجع به نسخه PHP، نسخه انکودر و نسخه یون کیوب لودر

1- اگر سرور میزبان فایل های شما مجهز به یون کیوب لودر 12 باشد، فایل های کدگذاری شده با تمام نسخه های یون کیوب انکودر، قابلیت اجرا در سرور مربوطه را خواهند داشت. صرفا باید نسخه PHP متناسب با فایل شما در سرور میزبان نیز فعال باشد.

2- اگر سرور میزبان فایل های شما مجهز به یون کیوب لودر 11 باشد، فایل های کدگذاری شده با نسخه های 11 و پایین تر یون کیوب انکودر قابلیت اجرا در سرور مربوطه را خواهند داشت. و حداکثر نسخه PHP مورد پشتیبانی 7.4 خواهد بود.

3- در صورتی که قصد دارید فایل های شما در PHP 8.1 قابلیت اجرا داشته باشند حتما باید انکودر نسخه 12 انتخاب شود. همچنین اگر بخواهید بصورت همزمان فایل شما قابلیت اجرا در PHP 7.4 نیز داشته باشد می توانید همان انکودر 12 را انتخاب کنید ولی در صورتی که قابلیت سازگاری هوشمند با یون کیوب لودر 11 را فعال کنید، فایل کدگذاری شده نهایی در نسخه های کمتر از PHP 8.1 و با یون کیوب لودر 11 نیز قابلیت اجرا خواهد داشت. به عبارت دیگر سرور میزبان شما مجهز به هر یک از نسخه های یون کیوب لودر 11 و 12 باشد فایل شما روی آن اجرا خواهد شد و بصورت هوشمند وقتی یون کیوب لودر 12 روی سرور فعال باشد فایل کدگذاری شده برای PHP 8.1 و پایین تر اجرا می شود و وقتی یون کیوب لودر 11 روی سرور فعال باشد، فایل کدگذاری شده برای PHP 7.4 و پایین تر اجرا می شود.

Smart ioncube loader 11

Next

برای جلوگیری از بروز خطا، هنگام استفاده از این قابلیت، مواردی که در خارج از فایل‌های کدگذاری شده تعریف شده (همچون توابع و متغیرهای هسته وردپرس و افزونه‌های آن) می‌باید در بخش Exclude معرفی شوند. دریافت فایل نمونه

Obfuscation options

مبهم کردن آیتم های انتخاب شده برای جلوگیری از خوانایی کد

Obfuscation key

کلید محرمانه مبهم سازی

Generate random key

Obfuscation exclusions

فایل معرفی مواردی که نباید مبهم شوند

Next

فرایند قفل کردن فایل ها میتواند به گونه ای بهتر و کاملتر انجام گردد. به این صورت که شما از dynamic key یا external keyدر قفل گزاری فایل های خود استفاده نمایید.
در external key فایلی به عنوان کلید در اختیار یون کیوب قرار خواهد گرفت تا کد شما را در هنگام اجرای اسکریپت باز کند. اما در dynamic key با شیوه های بهینه تری عمل کرده و کلید قفل در خود فایل قفل شده می‌باشد.
اساس Dynamic Keys این است که یک کلید رمزگشایی را می توان تنها با اجرای واقعی اسکریپت PHP به دست آورد و میتونه نتیجه محاسبات داخلی خود اسکریپت باشه.
توجه کنید که استفاده درست از این ویژگی، نیازمند مطالعه کامل راهنمای این مقاله می باشد

Dynamic keys

کدگذاری متودهای موردنظر شما با کلیدهای داخلی یا خارجی برای امنیت بیشتر و پیچیده تر کردن فرایند کدگشایی احتمالی توسط افراد غیرمجاز

The ionCube Encoder provides a powerful feature called Dynamic Keys, where code is decrypted only when needed using keys produced by the protected program itself. The number of keys and how they are generated is up to you!

Protection is specified by adding annotations to source code. Example: encrypt function work and require variable $k to have value "foo" for it to be accessible when first called:

// @ioncube.dk $k -> "foo"
function work() { /* something important */ }

This feature is described in chapter 4 of the User Guide PDF.
It is HIGHLY recommended to study and take advantage of this unique and powerful feature in your code.

PHP functions that reflection methods can query:

به دو صورت عمل میکند:

  1. Encoded file: یک فایل به عنوان کلید که نیاز به مسیر اصلی فایل در هنگام قفل گذاری و همچنین مسیر کامل فایل در هنگام اجرای کد خواهد داشت. اگر فایل در زمان اجرا در مسیر مورد نظر وجود نداشته باشد، خطا خواهد داد
  2. INI Entry: یک کلید و مقدار در php.ini به عنوان کلید قفل گزاری استفاده خواهد شد. این کلید و مقدار در سرور نهایی باید وجود داشته باشد تا فرایند اجرای درست کد انجام شود

External keys

استفاده از کلید خارجی برای رمزگزاری فایل ها

Next

Server restrictions

فایل های کد شده می توانند محدود به اجرا روی دستگاه هایی با آدرس IP یا دامنه مشخص باشند. همچنین نام دامنه می تواند نام سرور نیز باشد.
توجه: حداکثر تعداد 250 آدرس IP یا دامنه را می‌توانید مشخص کنید.

File expiry

days

Include file protection

ایجاد کلید انکلود کردن فایل

Generate random key
Next

Header text

متن دلخواه شما جهت درج در ابتدای محتوای فایل‌های کدگذاری شده

PHP preamble

پیام هشدار پیشفرض یا پیام دلخواه شما در صورت نصب نبودن لودر یون کیوب روی سرور

Next

Loader event messages

سفارشی سازی خطاهای پیشفرض لودر یون کیوب

Custom error callback

معرفی تابعی که خطاهای loader را پردازش میکند

Next

Environment variables

تعریف متغیرهای سفارشی برای استفاده به‌صورت پویا در کل پروژه (به‌عنوان مثال می‌توانید متغیر version و مقدار آن را تعریف کرده و به‌جای ثبت مقدار ثابت در بخش Header، از ثبت متغیر کمک بگیرید)

Next

Target file options

Encoded file format

Ascii: دارای حجم مناسب با سرعت اجرای خوب، در همه شرایط بدون خطا عمل خواهد کرد. (توصیه شده)
Binary: دارای حجم کمتر با سرعت اجرای بیشتر، اما ممکن است در فرایند انتقال همچون آپلود توسط ابزارهای FTP یا در سیستم‌عامل‌های مختلف آسیب ببیند و به درستی عمل نکند. توجه: در حالت باندل چند نسخه php یا whmcs compatible این گزینه غیر فعال بود شد.

Optimisation level

سطح بهینه بودن فرایند کدگذاری (سطوح بالاتر نیازمند زمان بیشتری برای کدگذاری خواهند بود و دارای حجم کمتر و سرعت اجرای بیشتری هستند)

Language options

Loader options

حداقل نسخه ‌ioncube loader در سرور مقصد

Next

خلاصه سفارش

  • فایل های انتخاب شده 0
  • Encoder Version 12.0
  • Source Language PHP 7.4-8.1

با توجه به تخصصی بودن گزینه‌ها، این بخش عینا مطابق انکودر یون کیوب طراحی شده است. v2.0

×
Copyban
protect your code