پرش به محتوا
پی اچ پی 8.1

آیا زمان استفاده از PHP 8.1 فرا رسیده؟

نسخه 8.1 پی اچ پی کاملا پایدار و قابل اعتماد است اما بسیاری از کاربران با این سوال مواجه‌اند که آیا در حال حاضر باید از این نسخه استفاده کنند؟ اگر نسخه PHP روی هاست را روی 8.1 تنظیم کنند آیا می‌توانند با خیال راحت اسکریپت‌ها و کدهای نوشته شده در نسخه های پایین تر را نیز اجرا کنند؟ اگر از سیستم‌های مدیریت محتوا همچون وردپرس استفاده می‌کنند شرایط به چه شکل است؟ در این مقاله به این سوال بطور کامل پاسخ خواهیم داد.

ادامه مطلب »
یون کیوب انکدر 12 با پشتیبانی از php 8.1

یون کیوب انکودر 12 با پشتیبانی از PHP 8.1 منتشر شد

بالاخره پس از مدت ها انتظار، یون کیوب انکودر 12 با پشتیبانی از PHP نسخه 8.1 منتشر شد و لودر های نسخه 12.0.0 نیز برای سرورهای لینوکسی منتشر شده‌اند و مسئولین سرورها می‌توانند به راحتی لودر یون کیوب را در سرورهای تحت مدیریت خود بروزرسانی کنند تا بدون هیچ دردسری فایل‌های انکود شده کاربران با یون کیوب انکودر 12 نیز اجرا شود.

ادامه مطلب »

روش فعال سازی یون کیوب در Cpanel

یکی از بهترین روش های کدگذاری و رمزنگاری فایل‌های php استفاده از یون کیوب است و اکثر توسعه دهندگان زبان برنامه نویسی پی اچ پی برای حفاظت از کدهای PHP خود از این ماژول استفاده می‌کنند. اجرای فایل های کدگذاری شده توسط یون کیوب در cpanel، نیازمند ioncube loader است و شما می‌توانید با استفاده از روش‌های مختلفی لودر یون کیوب را در سی پنل خود فعال کنید.

ادامه مطلب »

کلیدهای داینامیک در یون کیوب + مثال های کاربردی

برای اینکه دیکودرهای یون کیوب نتونند فایل های قفل شده را دیکود کنند توسعه دهندگان یون کیوب کلیدهایی با عنوان کلید خارجی یا همون کلید اکسترنال (External Key) و کلید داینامیک (Dynamic key) را طراحی کردند. با کلیدهای داینامیک، دیکد کردن فایل های یون کیوب غیرممکن میشه.

ادامه مطلب »
ضرورت استفاده از یون کیوب برای کدهای php برای به سرقت نرفتن آنهاست

چرا باید از یون کیوب انکودر استفاده کنیم؟

زبان های برنامه نویسی چون PHP که open source هستند، زمینه را برای سوء استفاده افرادی که ایده ها را به سرقت برده و یا نرم افزارهایی که زحمات زیادی برای شان کشیده شده را فراهم می کند. با استفاده از یون کیوب میتوان آنها را رمزگذاری و دست سودجویان را از این اطلاعات کوتاه کرد.

ادامه مطلب »
مقاله بیشتری برای نمایش وجود ندارد
×
Copyban
protect your code