پرش به محتوا

مراحل تغییر ورژن ioncube

به‌روز نگه داشتن ورژن ionCube اهمیت زیادی دارد. ورژن‌های جدیدتر شامل ویژگی‌ها و امنیت بیشتری هستند. همچنین، مطمئن شوید که ورژن ionCube شما با ورژن PHP کاربردی شما سازگار است. عدم سازگاری می‌تواند باعث بروز مشکلات و خطاهایی شود. پس به‌روز نگه داشتن ionCube به شما کمک می‌کند تا از بهترین امکانات استفاده کنید.

ادامه مطلب »

آموزش نصب ioncube در xampp

XAMPP یکی از مجموعه‌های نرم‌افزاری محبوب برای توسعه وب است که شامل PHP ،MySQL ،Apache و Perl است. به همین خاطر توسعه‌دهندگانی که با کدهای PHP سروکار دارند، از XAMPP برای توسعه و آزمایش برنامه‌های خود استفاده می‌کنند. برای محافظت از این کدها، یک ابزار امنیتی پیشرفته به نام ionCube (یون کیوب) ارائه شده است.

ادامه مطلب »

نصب ionCube روی cPanel

محافظت از برنامه‌های PHP همیشه یکی از دغدغه‌های اصلی برنامه‌نویسان و مدیران وب سایت‌های PHP بوده است؛ زیرا دسترسی غیرمجاز به سورس‌کدها می‌تواند اطلاعات حساس و محرمانه را افشا کند و منجر به از دست رفتن اعتماد کاربران شود. در همین راستا، شرکت ionCube Ltd ابزاری به نام یون کیوب (ionCube) را ارائه کرده است تا از امنیت برنامه‌های PHP و مالکیت معنوی برنامه‌نویسان محافظت کند.

ادامه مطلب »

مراحل تغییر ورژن ioncube

ionCube یک encoder محبوب برای PHP است که به شما امکان می‌دهد کد PHP خود را encrypt کنید تا از محتوای آن محافظت کنید. به‌روز نگه داشتن ورژن ionCube اهمیت زیادی دارد. ورژن‌های جدیدتر شامل ویژگی‌ها و امنیت بیشتری هستند. همچنین، مطمئن شوید که ورژن ionCube شما با ورژن PHP کاربردی شما سازگار است. عدم سازگاری می‌تواند باعث بروز مشکلات و خطاهایی شود. پس به‌روز نگه داشتن ionCube به شما کمک می‌کند تا از بهترین امکانات استفاده کنید.

ادامه مطلب »

سرمایه گذاری ژاکِت بر روی کُپی‌بَن، سرویس محافظت از کدهای برنامه‌نویسی

این روزها بازار برنامه‌نویسی و توسعه محصول حسابی داغ است و در بین زبان‌های برنامه‌نویسی، زبان PHP که از پرطرفدارترین‌ها زبان‌های برنامه‌نویسی بوده و از زبان‌برنامه نویسی متن باز به شمار می‌رود. بنابراین هر شخصی می‌تواند از کدهای آن استفاده کند، و یا آن‌ها را تغییر دهد. به همین خاطر، حفظ امنیت کدهای PHP از بزرگ‌ترین دغدغه‌های برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان وب محسوب می‌شود.

ادامه مطلب »

کپی بن به نسخه 12 یون کیوب مجهز شد

درحال حاضر سایت کپی بن مجهز به انکدر نسخه 12 است و پشتیبانی از انواع نسخه های PHP 8.1 و 7.4 و نسخه های پایین تر انجام می شود. همچنین کپی بن مجهز به قابلیتی با عنوان Smart ioncube loader 11 است که موجب می شود تا فایل های کد شده با انکودر نسخه 12 در نسخه های PHP 7.4 , 8.1 در سرورهای مجهز به لودر نسخه 11 و 12 به درستی و بدون مشکل یا خطا اجرا شوند.

ادامه مطلب »
مقاله بیشتری برای نمایش وجود ندارد
×
Copyban
protect your code